До уваги учасників АТО, членів їх сімей та громадян, які постраждали внаслідок (під час) Революції Гідності!

У Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний діагностичний центр» виділено кошти для цільового придбання медикаментів і засобів медичного призначення для учасників АТО, членів їх сімей та громадян, які постраждали внаслідок (під час) Революції Гідності.

  • У відділенні лабораторної діагностики придбано Тест-системи для ІФА (діагностика вірусних гепатитів В, С) та реактиви для проведення загального аналізу крові (ЗАК), біохімічного аналізу крові (БАК).
  • У лабораторно-діагностичному відділенні РЦАКІ придбано антиCD-3, 4, 8, 16, 22 (визначення фенотипування лімфоцитів) та ревмопроби (АСЛ-0, РФ, СРБ).
  • У відділенні променевої діагностики придбано рентгенплівку та рентгенконтрастні речовини для проведення рентгенографії, КТ обстежень.

Пропонуємо Вам пройти обстеження у відділеннях Центру.

Скерування з територіальної поліклініки і посвідчення учасника АТО обов’язкове.

One comment to До уваги учасників АТО, членів їх сімей та громадян, які постраждали внаслідок (під час) Революції Гідності!

Залишити коментар

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>