З нагоди дня Святого Миколая, делегація колективу ЛОКДЦ завітала до військового госпіталю по вулиці Чехова, аби привітати військовослужбовців із зони АТО, що перебувають у закладі на лікуванні. За сприяння волонтерів, зокрема Оксани Яреми, котра познайомила нас з військовослужбовцями та допомогла підібрати найнеобхідніше на даний момент, делегацією було вручено подарунки з привітаннями та побажаннями найшвидшого одужання.
Ще рік тому...
Детальніше



