Відділення променевої діагностики

Наказ ДОЗ ЛОДА про роботу кабінетів МРТ і КТ у ЛОКДЦ
Додаток до Наказу ДОЗ ЛОДА № 235
Закріплення місць на МРТ
Закріплення місць на КТ
line
Відділення променевої діагностики оснащено:

  • рентгено-діагностичним комплексом;
  • комп’ютерним томографом;
  • магнітно-резонансним томографом;
  • комплексом комп’ютерної термодіагностики;

У відділенні променевої діагностики ЛОКДЦ  встановлено сучасний мультиспіральний 32-х зрізовий комп’ютерний томограф TOSHIBA AQUILION 32, магнітно-резонансний томограф TOSHIBA VANTAGE, напруженість магнітного поля 1,5 Тесла, що відповідає найсучаснішим критеріям якості і є одним з найпотужніших в Західному регіоні.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – це складний високоінформативний неінвазивний діагностичний метод. Рентгенівське або інші види потенційно небезпечного іонізуючого випромінювання в МРТ не використовується. Цей метод дозволяє оцінити структуру органів та її порушення, виявити травматичні зміни, пухлини та інше.

Комп’ютерна томографія – це сучасний метод діагностики, який відноситься до діагностичних методів  другого етапу діагностики. Тому  хворий повинен пройти певний набір  попередніх обстежень. Обов’язковим являється наявність консультацій фахівців, рентгенограм, даних клініко-лабораторних досліджень, даних функціональних досліджень відповідно до попереднього діагнозу.

На комп’ютерному томографі та магнітно-резонансному томографі виконується високоспеціалізовані обстеження всіх органів та систем людини.  Запис на ці обстеження проводиться у кабінеті – КТ – 106, МРТ – 8 кабінет. При собі на день запису необхідно мати направлення  в діагностичний центр встановленого зразка із чітко вказаною ділянкою обстеження.  Можливе проведення обстежень із довенним введенням контрастних речовин, дані обстеження виконуються в першій половині дня, натще. Пацієнт повинен при собі мати біохімічний аналіз крові та медичну картку. Направлення на КТ хворих у важкому стані, здійснюються у супроводі  лікарського медичного персоналу лікувально-профілактичної установи. Телефони кабінету МРТ: +38(067)170-93-94, +38(093)170-93-94, 253-81-80; кабінету КТ: 275-58-35.

Наявні два рентгенівські комплекси, встановлені у 101-му та 102-му кабінетах, на яких виконується весь спектр рутинних та спеціалізованих рентгенологічних обстежень. Попереднього запису на рутинні обстеження немає,  дата та час рентгеноскопічних обстежень узгоджується з лікарем – рентгенологом у 114 кабінеті або за телефоном 275-13-24.

Кабінет термографії №33 – виконується весь спектр термографічних обстежень із подальшою консультацією висококваліфікованого лікаря. Запис на обстеження у реєстратурі ЛОКДЦ 20-го числа кожного місяця на наступний місяць.

Час роботи відділення променевої діагностики :

Рентгенкабінети
понеділок-п’ятницяз 8:00 до 20:00
суботаз 9:00 до 15:00
МРТ
понеділок – суботаз 8:00 до 20:00
КТ
понеділок – п’ятницяз 8:00 до 20:00
Термографія
понеділок – п’ятницяз 8:00 до 15:00