Консультативне відділення

Основним завданням консультативного відділення є визначення об’єму обстежень, необхідних для уточнення діагнозу і надання консультативної допомоги пацієнтам, що проходять складні діагностичні обстеження в ДЦ.

Лікарі-консультанти (терапевт, невропатологи, гастроентерологи, ендокринолог, кардіологи, пульмонологи та ін.) проводять диференційно-діагностичний комплекс методів відповідно до розроблених алгоритмів обстеження по кожній нозологічній патології і можливостей функціональних підрозділів центру. Видають консультативні заключення з рекомендаціями щодо подальшого лікування пацієнтів.

Завідувач відділу, лікар-ендокринолог Стрельбицька О. В., гастроентерологи Войціцька У. Є., Каліка М.Г., лікарі-неврологи Заяць О. У., Шибаїв М. М., карідологи Ступар Т.К., та Халавка Г. І., лікар-пульмонолог Лотоцька Г. І., лікар-офтальмолог Кашик Н.А., – лікарі вищої категорії., лікарі-дерматологи Терін О. О., – володіють сучасним рівнем знань, мають досвід і бажання працювати, активно приймають участь в роботі науково-практичних товариств та конференцій (регіональних, всеукраїнських та міжнародних).

Лікарі-консультанти приймають хворих, які звертаються до реєстратури, як по попередньому запису, так і в день звертання. Доцільність скерування лікаря по місцю проживання та наявність медичної документації обов’язкова. 

ФахівецьГрафік прийому та
попередній запис

кабінету
Спеціалізація
Ступар Т.К.

запис онлайн

30кардіолог
Кашик Н.А.

запис онлайн

37офтальмолог
Войціцька У.Є.

запис онлайн

41гастроентеролог
Заяць О.І.

запис онлайн

42невропатолог
Шибаєв М.М.

запис онлайн

42невропатолог
Стрельбицька О.В.

запис онлайн

43ендокринолог,
зав. відділення
Лотоцька Г.Л.

запис онлайн

317пульмонолог

Оскільки графік прийому лікарів динамічно змінюється, уточнюйте роботу лікарів за телефонами для довідок у реєстратурі