Консультативне відділення

Основним завданням консультативного відділення є визначення об’єму обстежень, необхідних для уточнення діагнозу і надання консультативної допомоги пацієнтам, що проходять складні діагностичні обстеження в ДЦ.

Лікарі-консультанти (терапевт, невропатологи, гастроентерологи, ендокринолог, кардіологи, пульмонологи та ін.) проводять диференційно-діагностичний комплекс методів відповідно до розроблених алгоритмів обстеження по кожній нозологічній патології і можливостей функціональних підрозділів центру. Видають консультативні заключення з рекомендаціями щодо подальшого лікування пацієнтів.

Завідувач відділу, лікар-ендокринолог Стрельбицька О. В., гастроентерологи Войціцька У. Є., Каліка М.Г., лікарі-неврологи Заяць О. У., Шибаїв М. М., карідологи Ступар Т.К., та Халавка Г. І., лікар-пульмонолог Лотоцька Г. І., лікар-офтальмолог Кашик Н.А., – лікарі вищої категорії., лікарі-дерматологи Терін О. О., – володіють сучасним рівнем знань, мають досвід і бажання працювати, активно приймають участь в роботі науково-практичних товариств та конференцій (регіональних, всеукраїнських та міжнародних).

Лікарі-консультанти приймають хворих, які звертаються до реєстратури, як по попередньому запису, так і в день звертання. Доцільність скерування лікаря по місцю проживання та наявність медичної документації обов’язкова. 

ФахівецьСпеціалізаціяГрафік прийому та
попередній запис

кабінету
Ступар Т.К. кардіолог

запис онлайн

30
Халавка Г.І.кардіолог

запис онлайн

30
Терін О.О.дерматовенеролог

запис онлайн

36
Кашик Н.А.офтальмолог

запис онлайн

37
Войціцька У.Є.гастроентеролог

запис онлайн

41
Каліка М.Г.гастроентеролог

запис онлайн

41
Заяць О.І.невропатолог

запис онлайн

42
Стрельбицька О.В.ендокринолог,
зав. відділення

запис онлайн

43
Лотоцька Г.Л.пульмонолог

запис онлайн

317

Оскільки графік прийому лікарів динамічно змінюється, уточнюйте роботу лікарів за телефонами для довідок у реєстратурі