Консультативне відділення

Основним завданням консультативного відділення є визначення об’єму обстежень, необхідних для уточнення діагнозу і надання консультативної допомоги пацієнтам, що проходять складні діагностичні обстеження в ДЦ.

Лікарі-консультанти (терапевт, невропатологи, гастроентерологи, ендокринолог, кардіологи, пульмонологи та ін.) проводять диференційно-діагностичний комплекс методів відповідно до розроблених алгоритмів обстеження по кожній нозологічній патології і можливостей функціональних підрозділів центру. Видають консультативні заключення з рекомендаціями щодо подальшого лікування пацієнтів.

Завідувач відділу, лікар-ендокринолог Стрельбицька О. В., гастроентерологи Войціцька У. Є., Каліка М.Г., лікарі-неврологи Заяць О. У., Шибаїв М. М., карідологи Ступар Т.К., Юхимів Л.С. та Халавка Г. І., терапевт Онушкевич В. Я., лікар-пульмонолог, к.м.н. Суворкіна І. В., лікар-пульмонолог Лотоцька Г. І., лікар-офтальмолог Кашик Н.А., – лікарі вищої категорії., лікарі-дерматологи Терін О. О., Семеняк О.В., – володіють сучасним рівнем знань, мають досвід і бажання працювати, активно приймають участь в роботі науково-практичних товариств та конференцій (регіональних, всеукраїнських та міжнародних).

Лікарі-консультанти приймають хворих, які звертаються до реєстратури, як по попередньому запису, так і в день звертання. Доцільність скерування лікаря по місцю проживання та наявність медичної документації обов’язкова. 

ФахівецьСпеціалізація
кабінету
Графік прийому та
попередній запис
Николин Н.П.Терапевт35

запис онлайн

Діянич Т. І.Терапевт35

запис онлайн

Мазепа Н. І.Педіатр32

запис онлайн

Ступар Т.К. кардіолог30

запис онлайн

Халавка Г.І.кардіолог30

запис онлайн

Семеняк О.В.дерматовенеролог36прийом тимчасово
не ведеться
Терін О.О.дерматовенеролог36

запис онлайн

Кашик Н.А.офтальмолог37

запис онлайн

Суворкіна І.В.пульмонолог40

запис онлайн

Войціцька У.Є.гастроентеролог41

запис онлайн

Каліка М.Г.гастроентеролог41

запис онлайн

Заяць О.І.невропатолог42

запис онлайн

Шибаєв М.М.невропатолог42

запис онлайн

Стрельбицька О.В.ендокринолог,
зав. відділення
43

запис онлайн

Лотоцька Г.Л.пульмонолог317

запис онлайн

Оскільки графік прийому лікарів динамічно змінюється, уточнюйте роботу лікарів за телефонами для довідок у реєстратурі