Графік прийому лікарів

Оскільки графік прийому лікарів динамічно змінюється, уточнюйте роботу лікарів за телефонами для довідок у реєстратурі

Консультативне відділення

ФахівецьСпеціалізація№ кабінетуДні прийомуГодини прийому
Ступар Т.К. кардіолог30пнд.-птн.:
І зміна - парні дні
ІІ зміна - не парні дні
8:00 - 14:00
13:30 - 20:00
Халавка Г.І.кардіолог30пнд.-птн.:
ІІ зміна - парні дні
І зміна - не парні дні
8:00 - 14:00
13:30 - 20:00
Онушканич В.Я.терапевт35пнд.-птн.:8:00 - 15:00
Семеняк О.В.дерматовенеролог36прийом тимчасово не ведеться
Терін О.О.дерматовенеролог36прийом тимчасово не ведеться
Кашик Н.А.офтальмолог37пнд., вт., ср:9:00 - 11:51
Суворкіна І.В.пульмонолог40пнд., вт., птн.:
чт:
8:30 - 14:45
12:00 - 18:00
Войціцька У.Є.гастроентеролог41пнд., птн.:
вт., ср., чт.:
11:00 - 18:00
9:00 - 16:00
Каліка М.Г.гастроентеролог41пнд., птн.:
ср:
вт., чт.:
8:00 - 11:00
9:00 - 12:30
16:00 - 19:30
Заяць О.І.невропатолог42пнд.-птн.:9:00 - 16:00
Шибаєв М.М.невропатолог42пнд.-птн.:16:00 - 18:00
Стрельбицька О.В.ендокринолог, зав. відділення43пнд.-птн.:15:15 - 16:54
Бонящук О.С.стоматолог118пнд.-птн.:10:00 - 15:00
Швидка З.В.стоматолог118пнд.-птн.:9:00 - 14:00
Лотоцька Г.Л.пульмонолог317пнд.-птн.:
парні дні
не парні дні
13:20 -15:00
11:30-13:10

Відділення ультразвукової діагностики

ФахівецьСпеціалізація№ кабінетуДні прийомуГодини прийому
Пряхін А.І.лікар УЗД212пнд.-птн.:
І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Вітик С.Я.лікар УЗД209пнд.-птн.:
І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Тенета Н.М.лікар УЗД209пнд.-птн.:
вихідний: середа
І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Ференц Н.М.лікар УЗД210пнд.-птн.:І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Дуфанець Х.Л.лікар УЗД210пнд.-птн.:І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Слобода В.О.лікар УЗД210пнд.-птн.:І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Паньковська Т.С.лікар УЗД208пнд.-птн.:
І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Міклош Л.Я.лікар УЗД208пнд.-птн.:І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Павлюк Н.Б.лікар УЗД215пнд.-птн.:І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Петльована Н.П.лікар УЗД215пнд.-птн.:І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Конопацька М.В.лікар УЗД213пнд.-птн.:
І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Ступар Т.Г.лікар УЗД218пнд.-птн.:
І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Петренко М.М.лікар УЗД218пнд.-птн.:
І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Жаровська О.Д.лікар УЗД223пнд.-птн.:
І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Відоцька С.В.лікар УЗД223пнд.-птн.:І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Мазур О.Б.лікар УЗД223пнд.-птн.:І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Федько У.М.лікар УЗД212декретна відпустка
Мехеда К.В.лікар УЗД209вт.-ср.:І зміна 8:00 – 14:36
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Бачун О.С.лікар УЗД206пнд.-птн.:9:00 – 15:36

Відділення функціональної діагностики

ФахівецьВид обстеження№ кабінетуДні прийомуГодини прийому
Гнатейко О.К.ЕКГ + ВЕМ
+ Холтер ЕКГ
+ Холтер АТ
315
318
пнд.-птн.:9:00 – 16:00
Сов'як І.М.ЕКГ + ВЕМ
+ Холтер ЕКГ
+ Холтер АТ
318пнд.-птн.:



субота:
непарні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
парні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Козловська Н.В.РЕГ + Ехо ЕГ302пнд.-птн.:



субота:
парні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
непарні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Лудчак Е.В.РЕГ + Ехо ЕГ302пнд.-птн.:



субота:
непарні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
парні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Гмиза О.В.ЕЕГ + РЕГ303пнд.-птн.:



субота:
непарні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
парні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Дворенкова О.М.ЕЕГ + РЕГ303пнд.-птн.:



субота:
парні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
непарні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Кісь Н.О.Ехо КГ319пнд.-птн.:



субота:
непарні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
парні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Яремчук О.А.Ехо КГ319пнд.-птн.:



субота:
парні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
непарні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Лотоцька Г.Л.Функції зовнішнього дихання307пнд.-птн.:

парні числа:
І зміна 8:00 – 12:57
непарні числа:
ІІ зміна 13:24 – 18:27
Хомик І.А.Функції зовнішнього дихання307пнд.-птн.:непарні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
парні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
Онищук З.В.Ехо КГ309пнд.-птн.:



субота:
парні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
непарні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Малічин О.М.Ехо ЕГ+ЕЕГ310пнд.-птн.:



субота:
парні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
непарні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Шепталіна О.М.Ехо ЕГ+ЕЕГ310пнд.-птн.:



субота:
непарні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
парні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Старко Ю.І.Ехо КГ311пнд.-птн.:



субота:
непарні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
парні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Попик Н.І.Ехо КГ311пнд.-птн.:



субота:
парні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
непарні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Корда Ю.Г.УЗД судин312пнд.-птн.:



субота:
парні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
непарні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Довганик О.Б.УЗД судин312пнд.-птн.:



субота:
непарні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
парні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Зінчук А.О.УЗД судин313пнд.-птн.:

12:30 – 15:30
Бичківський І.Р.УЗД судин313чт.:
субота:
І зміна 8:00 – 14:36
за графіком
Гасс В.Б.РЕГ317пнд.-птн.:



субота:
непарні числа:
І зміна 8:00 – 14:36
парні числа:
ІІ зміна 13:24 – 20:00
за графіком
Дорошенко Л.О.РЕГ317пнд.-птн.:парні числа:
І зміна 8:00 – 14:36

Відділення променевої діагностики

ФахівецьСпеціалізація№ кабінетуДні прийомуГодини прийому
Коритко О.О.лікар
рентгенолог
101пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 20:00
9:00 – 15:00
Піх Н.Є.лікар
рентгенолог
101пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 20:00
9:00 – 15:00
Шелемех А. Я.лікар
рентгенолог
102пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 20:00
9:00 – 15:00
Козій А.О.лікар
рентгенолог
102пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 20:00
9:00 – 15:00
Куляс Б. К.лікар
рентгенолог
102пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 20:00
9:00 – 15:00
Федак М.М.лікар
рентгенолог
102пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 20:00
9:00 – 15:00
Кравець М. І.лікар
рентгенолог
102пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 20:00
9:00 – 15:00
Козій А.О.лікар КТ106пнд.-птн. субота:8:00-20:00
Кравець М. І.лікар КТ106пнд.-птн. субота:8:00-20:00
Білик Л. М.лікар КТ106пнд.-птн. субота:8:00-20:00
Трутяк О. І.лікар МРТ8пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 20:00
9:00 – 15:00
Грищук М. І.лікар МРТ8пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 20:00
9:00 – 15:00
Панасюк Г.Є.лікар МРТ8пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 20:00
9:00 – 15:00

Центр клінічної імунології та алергології

ФахівецьСпеціалізація№ кабінетуДні прийомуГодини прийому
Чоп’як В.В. лікар
імунолог
10по вівторках
9:00 – 15:00
Білянська Л.М.лікар
імунолог
13пнд.-птн.:9:00 – 15:00
Пукаляк Р.М.лікар
імунолог
14пнд.-птн.:9:00 – 15:00
Ліщук-Якимович Х.лікар
імунолог
14пнд.-птн.:9:00 – 15:00
Потьомкіна Г.О.лікар
імунолог
15пнд.-птн.:17:00 – 18:39
Ломіковська М.П.лікар
імунолог
15пнд.-птн.:15:00 - 16:39

Відділення ендоскопії

ФахівецьВид обстеження№ кабінетуДні прийомуГодини прийому
Химко Б.М.ендоскопія201пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 13:00
9:00 - 15:00
Лошак В.О. ендоскопія201пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 13:00
9:00 - 15:00
Савка Т.М.ендоскопія202пнд.-птн.:
субота:
9:00 – 15:00
9:00 - 15:00
Витриховський Я.М. ендоскопія202пнд.-птн.:
субота:
9:00 – 15:00
9:00 - 15:00
Стадницька І.Б. ендоскопія221пнд.-птн.:
субота:
8:00 – 14:00
9:00 - 15:00
Панас М.І. ендоскопія221пнд.-птн.:
субота:
9:00 - 15:00
9:00 - 15:00
Пляцко М.Г.ендоскопія226пнд.-птн.:
субота:
14:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Бородюх А.П.ендоскопія226пнд.-птн.:
субота:
9:00 - 13:00
9:00 - 15:00
Савицький Я.М.ендоскопія229пнд.-птн.:
субота:
8:00 - 9:00
8:00 - 9:00
Савицька М.Я.ендоскопія229пнд.-птн.:
субота:
16:00 - 18:00
9:00 - 15:00
Швидкий Я.Б.ендоскопія229пнд.-птн.:
субота:
11:00 - 13:00
9:00 - 15:00
Заболоцький Л.О. ендоскопія231пнд.-птн.:
субота:
9:00 - 13:00
9:00 - 15:00
Дяк Л.І.ендоскопія231пнд.-птн.:
субота:
8:00 - 12:00
9:00 - 15:00
Коляда І.О.ендоскопія231пнд.-птн.:
субота:
16:00 - 18:00
9:00 - 15:00