Реоенцефалографія у відділенні Функціональноі діагностики КНП ЛОР «ЛОКДЦ»

З 01.04.2023 обстеження “Реоенцефалографія” у відділенні Функціональноі діагностики КНП ЛОР «ЛОКДЦ» буде проводитися безоплатно за наявності скерувань з кодом 90900 Енцефалографія (візуалізація) та уточненням лікаря при виписуванні скерування в примітках для лікаря назви обстеження Реоенцефалографія. За замовчуванням буде проводитися, як і раніше, “Ехоенцефалографія”.
‼️ Звертаємо увагу на те, що при потребі проведення обох енцефалограм, безоплатно вони можуть бути зроблені в різні дні, так як два однакових коди в один день за Програмою медичних гарантій не оплачується або отримати 2 скерування з різними кодами: 90900- Енцефалографія з приміткою Реоенцефалографія та 55028- Ультразвукове дослідження голови для проведення ЕхоЕГ.
Також при потребі зробити обидва дослідження одночасно є можливість провести одно з них (або обидва) через Платні послуги.
‼️Обстеження із застосуванням методу “капіляроскопія” буде проводитися безоплатно за наявності скерування з кодом 11615-00 “Вимірювання температури пальців (капіляроскопія)”
При отриманні додаткових детальних роз‘яснень від НСЗУ та наявності змін ми вас обов‘язково проінформуємо!