Запис до лікаря ендоскопіста

Печія, біль, здуття – ці та інші симптоми можуть свідчити про проблеми у роботі шлунково-кишкового тракту. Нерідко для встановлення вірного діагнозу та призначення лікування, лікар призначає додаткові обстеження – фіброгастродуоденоскопію та колоноскопію.
✔️Такі діагностичні обстеження Ви можете пройти у нашому Центрі. Маємо для цього високоякісне обладнання і висококваліфікованих спеціалістів.
📍Разом із тим нагадуємо, що і одне і інше обстеження потребує певної підготовки. Тож аби правильно підготуватися, радимо перед обстеженням проконсультуватися із профільним лікарем – лікарем ендоскопістом.
👆Для отримання цієї послуги безоплатно (в межах Програми медичних гарантій) Ваш сімейний лікар/лікуючий лікар має згенерувати Вам електронне скерування на послугу «Консультація ендоскопіста» (код для скерування D67003 ).
Маючи це скерування, записуєтеся на прийом за посиланням онлайн запис або за номерами телефонів:
+38 (067) 170-93-94;
+38 (093) 170-93-94;
+38 (032) 247-31-80.
Під час консультації лікар-ендоскопіст проведе необхідні маніпуляції та надасть вичерпну інформацію щодо підготовки до обстеження.
Відтак обстеження буде максимально точним , що дозволить Вашому лікуючому лікарю в подальшому ухвалити якнайкраще рішення щодо Вашого лікування і для Вашого одужання.