Підведено підсумки роботи КНП ЛОР «ЛОКДЦ» за 2018 рік.

На зборах колективу медичних працівників КНП ЛОР «ЛОКДЦ» за участю директорки ДОЗ ЛОДА Ірина Володимирівна Микичак директор установи Роман Пукаляк виступив зі звітом про досягнення і перспективні плани розвитку КНП ЛОР «ЛОКДЦ» на найближчі роки.
За звітний період:
– завершено процес реорганізації закладу в КНП ЛОР «ЛОКДЦ» та впроваджено нові шляхи залучення позабюджетних коштів;
– відновлено роботу МРТ і кабінету мамографії ( на сучасній цифровій мамографічній системі вже обстежено 269 осіб і виконано 1183 мамограм);
– придбано обладнання ( діагностичні ультразвукові системи, холтер, бігову доріжку для проведення навантажувальних проб, центрифугу, ноутбуки та інше);
– частково впорядковано територію та проведено заміну ліфтового обладнання. Встановлено підйомник для осіб з особливими потребами в основному корпусі і ліфт у допоміжному корпусі.
Щорічно зростає кількість відвідувань та проведених обстежень у закладі. Окрім цього, для якісного надання медичних послуг частково впроваджено електронний (on-line) запис до лікарів відділень, що позбавило довгих черг під кабінетами.
На зборах також розглянули ще ряд важливих питань.
Виступили:
директорка ДОЗ ЛОДА Ірина Володимирівна Микичак, а також завідувач ендоскопічного відділення – Савицький Ярослав Михайлович, представник РЦАКІ – доц. Ліщук – Якимович Христина Олександрівна, завідувач консультативного відділення – Стрельбицька Оксана Василівна.
Як підсумувала директорка ДОЗ ЛОДА Ірина Володимирівна Микичак:
« Попереду нас чекають нові виклики і багато роботи, в час перемін найцікавіше жити. Сподіваємось, що все заплановане вдасться реалізувати, адже реформа одна з складових речей, яка зміцнює державу.»

Звіт про роботу КНП ЛОР “ЛОКДЦ”

Залишити коментар

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>