Попередній запис на МРТ та КТ на грудень 2017 р


З 20.11.2017 р в ЛОКДЦ відбудеться попередній запис пацієнтів на обстеження в кабінетах КТ та МРТ на грудень місяць 2017 року:

Кількість вільних місць на МРТ — 230
Кількість вільних місць на КТ — 130

Початок запису з 800.

6 comments to Попередній запис на МРТ та КТ на грудень 2017 р

 • надія  говорить:

  доброго дня на яке число можна записатися на мрт голови

  • admin  говорить:

   Доброго дня. Запис проводиться тільки з 8:00 кожного 20-го числа на місяць вперед в порядку живої черги. Попередній запис протягом місяця або онлайн запис відсутній. Наступний попередній запис відбудеться 20 грудня 2017 р на січень місяць 2018 р.

   • Володимир  говорить:

    Доброго дня. Повідомте будь-ласка коли буде відновлено запис на КТ.

    • admin  говорить:

     Доброго дня, роботу КТ відновлено

 • Степан  говорить:

  В січні колише буде запис на мрт коліна що потрібно

  • admin  говорить:

   Попередній запис на МРТ в січні може не відбутись, оскільки апарат на даний момент з технічних причин не працює і не відома орієнтовна дата відновлення роботи. Як тільки буде відновлено роботу апарату, буде опубліковано відповідне оголошення з датою початку попереднього запису. Запис на КТ відбудеться 22-го січня. Для попереднього запису на обстеження в ЛОКДЦ необхідно мати відповідне скерування на стандартному бланку ЛОКДЦ з будь-якої територіальної лікувальної установи.

Залишити коментар

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>