Тісна кооперація дитячих та дорослих імунологів це передусім добрі перспективи для пацієнтів

Лікарі-дитячі імунологи Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру: головний спеціаліст департаменту ОЗ з дитячої імунології, професор Лариса Костюченко, Ігор Савчак, Ярина Романишин, а також доцент ЛНМУ імені Данила Галицького, лікар-імунолог Львівського обласного клінічного діагностичного центру, головний спеціаліст департаменту ОЗ з імунології Христина Ліщук-Якимович у складі української делегації представляли нашу державу на 2-му Конгресі  JProject, що відбувся в Анталії (Туреччина).

im_koop

J Project – проект, що об’єднує спеціалістів зі Східної та Центральної Європи у вивченні первинних імунодефіцитів. Це унікальний форум, де обговорюються досвід та найновіші відкриття в галузі первинних імунодефіцитів, з’являються можливості для міжнародної співпраці.

Його відвідали близько 200 лікарів та дослідників з Центральної, Східної та Західної Європи, а також Скандинавії, Америки, Азії та Північної Африки (всього 30 країн).

Залишити коментар

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>