Нове обладнання в ЛОКДЦ

PENTAX
Дякуючи голові ЛОДА Синютці О. М. та депутатському корпусу ЛОР, за сприяння директора Департаменту охорони здоров’я Чечотці Б.Р. в ендоскопічне відділення ЛОКДЦ було закуплено відео-ендоскопічну стійку з гастроскопом експертного класу фірми PENTAX. Яка дає можливість проводити ендоскопічне обстеження на високому рівні в поєднанні з досвідом лікарів.
Відеопроцесор PENTAX Medical EPK-i5000 поєднує у собі унікальну HD+ якість зображення та відмінне освітлення завдяки ксеноновому джерелу світла. Застосування новітньої технології цифрової обробки відеозображення в режимі реального часу i-scan SE, TE, CE (віртуальна хромоендоскопія) дозволяє по-новому поглянути на процес ендоскопічної діагностики і лікування.
Також звертають на себе увагу відмінні технічні характеристики і можливості відеогастроскопа високої чіткості EG27 – додатково зменшений діаметр ввідної трубки при стандартних каналах, широкі поля огляду і кути вигину, хороша маневреність і зручність.

end_vid_pentax end_vid_pentax2

Залишити коментар

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>