В день святого Миколая

З нагоди дня Святого Миколая, делегація колективу ЛОКДЦ завітала до військового госпіталю по вулиці Чехова, аби привітати військовослужбовців із зони АТО, що перебувають у закладі на лікуванні. За сприяння волонтерів, зокрема Оксани Яреми, котра познайомила нас з військовослужбовцями та допомогла підібрати найнеобхідніше на даний момент, делегацією було вручено подарунки з привітаннями та побажаннями найшвидшого одужання.

Ще рік тому життя на території госпіталю нагадувало розмірений ритм санаторію, сьогоднішні будні кардинально інші. Як на території так і в корпусах вирує картина війни. Постійно прибуваючі автівки медичної допомоги, велика кількість госпіталізованих як на території, так і в палатах і це у Львові, здавалось за сотні кілометрів від біди. Війна близько, зовсім поряд. І люди які захищали наш спокій теж. Тепер вони потребують нашої допомоги, і не тільки у святкові дні.

Не залишайтесь байдужими.

Залишити коментар

Ви можете використовувати такі HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>